Sunset Beach Club Fethiye

m2 : 0 m2
Jahr : 0
Rooms : 0
Restaurant : 0
Bar: 0
Saloon : 0

Sunset Beach Club resort villa ve daireleri Fethiye Çalış plajında denize sıfır bir projedir. Bu proje çarpıcı görüntüsü, sürekli esinti sağlayan ve sıcak yaz günlerini cennete çeviren konumu ile Akdeniz sahilinde yer almaktadır. 

Sunset Beach Club projesı büyük bir titizlikte tasarlanıp farklı aşamalarda inşa edilmek üzere, Hanel Houses tarafından 2012 yıllarında tamamlanmıştır. 

Sunset Beach Club tatil köyünde güvenliğinizi ve tüm ihtiyaçlarınızı giderebilecek gönülden hizmet veren gece gündüz çalışan bir kadromuz bulunuyor. Herhangi bir acil durumda yardımcı olmak üzere, Türkçe, Ingilizce ve Rusca konuşan çalışanlarımız mevcut. 

Proje sınırları içerisinde 7 adet yüzme havuzu, SPA ve hamamımız,kuaför ve küçük spor salonumuz bulunuyor. Sağlığınız açısından, eğitimli personelimiz düzenli bir şekilde gerekli PH seviyelerini kontrol edip, hijyenik alanları titizlikle temizliyor.

Sunset Beach Club mevcut olanlar:

Özel plaj 
Bar
A la carte restoran
3 adet çocuk yüzme havuzu
7 adet büyük açık yüzme havuzu
SPA
Resepsiyon ve yardım
Market
24 saat güvenlik
Otopark alanı

 Çalış bölgesi, restoran, bar, kafe ve dükkanları olan bir tatil beldesidir. Kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan toplu taşıt araçlarını kullanıp en yakın merkez olan Fethiye merkezi veya etraftaki olağanüstü doğal güzellikleri keşfedebilirsiniz.

Villa ve dairelerimizde ağırladığımız misafirleri daha fazla eğlendirmek adına, masa tenisi, voleybol sahası ve bir adet bilardo masamız bulunuyor. 

Konuklarımız bölgeyi keşfetmeye hazır olduğunda da otobüs, taxi ve kiralık araç hakkında tavsiyeler verilebilir. Aynı zamanda 24 saat güvenlik Sunset Beach Club tatil köyünde rahat ve güvenli bir tatil geçirebilirsiniz. 

Türkiye’nin en iyi sahil bölgesinden birinde bulunan ve tüm ailenizin eğlenceli bir şekilde ağırlanabileceği bir tatil istiyorsanız, hemen yerinizi ayırtın!